Jednostki

I SH 'ŚWiT' im. Zawiszy Czarnego11 PSH 'Enigma'Związek Drużyn Ziemi PrudnickiejPozostałe jednostki

Komendant Szczepu: phm Radosław Dunaj
Zastępczyni Komendanta Szczepu ds. Programowych: pwd Izabela Kruszyńska
Facebook


4 NGZ „Leśne Skrzaty”
Drużynowy: pwd Alan Dziadkowiec
Email: alan.dziadkowiec@zhp.net.pl

 

7 NGZ „Dzieci z Południa”
Drużynowa: dh Daria Giża
Email: daria.giza@zhp.net.pl

 

97 NDH NS „Nyskie Smerfy”
Drużynowa: dh Marzena Kulpa
Email: marzena.kulpa@zhp.net.pl

 

98 NGDH „Iskry” im. hm Ewy Grodeckiej
Drużynowa: dh Jowita Grodzicka
Email: jowita.grodzicka@zhp.net.pl
Facebook

 

98 NHDG „Pomian” im. hm Eugeniusza Stasieckiego
Drużynowy: dh Krzysztof Kołodziej
Email: maciej.kumala@zhp.net.pl
Facebook

 

98 NMDW „Vis”
Drużynowy: dh Marcin Malazedrewicz
Email: marcin.malazedrewicz@zhp.net.pl
Facebook

 

KI „Ad Astra”
Przewodnicząca: hm Anna Andrzejewska
Email: anna.andrzejewska@zhp.net.pl

 

Komendant Szczepu: pwd Ewelina Kowalska
Z-ca komendanta szczepu: HO Wiesława Bryzik
Facebook


1 PGZ „Akademia Pana Kleksa”
Drużynowa: pwd Wiktoria Rola
Email: wiktoria.rola@zhp.net.pl
Facebook

 

11 PDH „Pomarańcze”
Drużynowa: dh Weronika Łysek
Email: weronika.lysek@zhp.net.pl
Facebook

 

111 PDSH „Fantasmagoria”
Drużynowa: dh Emilka Czerska
Email: emilia.czerska@zhp.net.pl
Facebook
Komendant Związku Drużyn: pwd Łukasz Czarnecki
Z-ca komendanta Związku Drużyn: pwd Ewelina Czarnecka
Facebook


6 GZ „Przyjaciele Baltazara Gąbki”
Drużynowa: pwd Ewelina Czarnecka
Email: ewelina.czarnecka@zhp.net.pl
Facebook

 

2 DH „Sokoły”
Drużynowy: dh Mikołaj Chmielak
Email: mikolaj.chmielak@zhp.net.pl
Facebook

 

4 Grunwaldzka Harcerska Brygada Starsza
Drużynowa: pwd Marta Skulska
Email: marta.skulska@zhp.net.pl
Facebook Strona WWW

 

KI przy ZDZP
Przewodniczący: phm Grzegorz Nowacki
Email: grzegorz.nowacki@zhp.net.pl

8 NDH „Enklawa” im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”
Drużynowy: pwd Sebastian Kmita
Email: sebastian.kmita@zhp.net.pl
Facebook Strona WWW

 

8 DH „Mohikanie”
Drużynowa: pwd Agata Chrobak
Email: agata.chrobak@zhp.net.pl
Facebook

 

9 NDH „Rebelianci”
Drużynowy: dh Szymon Pawlak
Email: szymon.pawlak@zhp.net.pl
Opiekun: dh Michał Wojcieszczak
Facebook Strona WWW

 

próbna Drużyna Wielopoziomowa przy ZSO „Carolinum”
Drużynowy: dh Robert Rybotycki
Email: robert.rybotycki@zhp.net.pl
Opiekun: HO Krzysztof Urbański
Facebook

 

Harcerski Klub Ratowniczy
Przewodnicząca: phm Violetta Sikora
Email: violetta.sikora@zhp.net.pl

 

KI „Źródło”
Przewodniczący:hm Henryk Nowak
Email: henryk.nowak@zhp.net.pl