Polsko-Czeski Biwak \”Złotym Szlakiem\”
Polsko-Czeski Biwak \”Złotym Szlakiem\” – Jasienica górna 2.05-5.05.2013. To już kolejne wspólne spotkanie polsko-czeskie, tym razem w Jasienicy Górnej. Bazę biwaku stanowił Państwowy Dom Dziecka oddając nam swoje ciepłe, sympatyczne i miłe podwoje. Zaplanowaliśmy pokazać naszym przyjaciołom uroki rejonu Paczkowa i Złotego Stoku. Pogoda sprawiła psikusa, ale zgodnie z 11 punktem prawa skautowego skaut jest […]
Polsko-Czeski Biwak \”Złotym Szlakiem\” Dowiedz się więcej »

