Komisja Stopni Instruktorskich

Przewodnicząca Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

hm. Joanna Brach
joanna.brach@zhp.net.pl

Członek Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

hm. Wiesław Gryll
wieslaw.gryll@zhp.net.pl

Członkini Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

phm. Paulina Dunaj
paulina.dunaj@zhp.net.pl

Członek Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

phm. Grzegorz Nowacki
grzegorz.nowacki@zhp.net.pl

Członkini Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

hm. Anna Andrzejewska
anna.andrzejewska@zhp.net.pl

Członek Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

hm. Tadeusz Wilk
tadeusz.wilk@zhp.net.pl

Członkini Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich

phm. Magdalena Kowalewska
magdalena.kowalewska@zhp.net.pl