Jednostki

I Szczep Harcerski 'ŚWiT' im. Zawiszy CzarnegoZwiązek Drużyn Ziemi Prudnickiej 'Enigma'Pozostałe jednostki

Komendant Szczepu: phm. Radosław Dunaj
Zastępczyni Komendanta Szczepu ds. Programowych: pwd. Izabela Nowak
Facebook


4 NGZ “Leśne Skrzaty”
Drużynowy: pwd. Alan Dziadkowiec
Email: alan.dziadkowiec@zhp.net.pl

 

7 NGZ „Dzieci z Południa”
Drużynowa: dh. Daria Giża
Email: daria.giza@zhp.net.pl

 

97 NDH NS „Nyskie Smerfy”
Drużynowa: dh. Marzena Kulpa
Email: marzena.kulpa@zhp.net.pl

 

98 NGDH „Iskry” im. hm Ewy Grodeckiej
Drużynowa: pwd. Jowita Grodzicka
Email: jowita.grodzicka@zhp.net.pl
Facebook

 

98 NHDG „Pomian” im. hm Eugeniusza Stasieckiego
Drużynowy: dh. Stanisław Narloch
Email: stanislaw.narloch@zhp.net.pl
Facebook

 

98 NMDW „Vis”
Drużynowy: dh. Łukasz Chabecki
Email: lukasz.chabecki@zhp.net.pl
Facebook

 

KI “Ad Astra”
Przewodnicząca: pwd. Maciej Kumala
Email: maciej.kumala@zhp.net.pl

 

Komendant Szczepu: pwd. Wiktoria Rola
Z-ca komendanta szczepu: phm. Grzegorz Nowacki


1 PGZ „Akademia Pana Kleksa”
Drużynowy: dh. Rafał Petrykanin
Opiekunka: pwd. Wiktoria Rola
Email: rafal.petrykanin@zhp.net.pl
Facebook

 

6 GZ „Przyjaciele Baltazara Gąbki”
Drużynowa: pwd. Ewelina Czarnecka
Email: ewelina.czarnecka@zhp.net.pl
Facebook

 

PDH przy szkołach podstawowych w Prudniku
Drużynowy: dh. Jakub Świczewski
Email: jakub.swiczewski@zhp.net.pl
Opiekunka: pwd. Emilia Czerska

 

4 Grunwaldzka Harcerska Brygada Starsza
Drużynowa: pwd. Marta Skulska
Email: marta.skulska@zhp.net.pl
Facebook Strona WWW

 

111 PDW „Fantasmagoria”
Drużynowa: dh. Weronika Łysek
Email: emilia.czerska@zhp.net.pl
Facebook

 

KI przy ZDZP
Przewodniczący: phm. Grzegorz Nowacki
Email: grzegorz.nowacki@zhp.net.pl

6 DH “Awangarda”
Drużynowy: dh. Szymon Pawlak
Email: szymon.pawlak@zhp.net.pl
Opiekun: dh. Michał Wojcieszczak

 

8 NDH “Enklawa” im. mjr. Henryka Dobrzańskiego “Hubala”
Drużynowy: dh. Mateusz Świderski
Email: mateusz.swiderski@zhp.net.pl
Opiekun: pwd. Wojciech Kowalski
Facebook Strona WWW

 

8 DH “Mohikanie”
Drużynowy: dh. Dawid Korczak
Email: dawid.korczak@zhp.net.pl
Opiekun: pwd. Agata Chrobak
Facebook

 

9 NDH “Rebelianci”
Drużynowa: dh. Julia Czabak
Email: julia.czabak@zhp.net.pl
Opiekun: phm. Sebastian Zatylny
Facebook Strona WWW

 

Harcerski Klub Ratowniczy
Przewodnicząca: phm. Violetta Sikora
Email: violetta.sikora@zhp.net.pl

 

KI “Źródło”
Przewodniczący: hm. Henryk Nowak
Email: henryk.nowak@zhp.net.pl