Kurs Przewodnikowski “Per Aspera Ad Astra”

Kurs Przewodnikowski

“Per Aspera Ad Astra”

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w naszym hufcowym kursie przewodnikowskim – “Per Aspera Ad Astra”.
Odbędzie się on w dniach 7-10 lutego 2019(1 weekend – biwak wyjazdowy podczas ferii zimowych) oraz 1-3 marca 2019 roku (II weekend) w Nysie.

Zgłoszenia na kurs odbywać się będą poprzez wypełnienie i wysłanie ankiety kwalifikacyjnej uczestnika na adres mailowy: zkk.zrodlo@gmail.com do dnia 21 grudnia 2018 roku (skan zawierający wszystkie podpisy).

Ponadto każdy uczestnik będzie musiał wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku zimowego (w celu otrzymania karty prosimy o indywidualny kontakt z komendantem: radoslaw.dunaj@zhp.net.pl lub tel. 693692051).
Oryginały należy dostarczyć najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia kursu. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń każdy kandydat otrzyma potwierdzenie zakwalifikowania na kurs. Po jego otrzymaniu należy najpóźniej do dnia 31 grudnia 2018 uiścić wpisowe za kurs na konto hufca ZHP Nysa.

Regulamin Kursu Przewodnikowskiego Per Aspera Ad Astra