Kurs Przewodnikowski “Per Aspera Ad Astra”!

W imieniu organizatorów mamy przyjemność zaprosić na organizowany przez Komendę Hufca Nysa oraz nasz hufcowy Zespół Kadry Kształcącej “Źrodło” Kurs Przewodnikowski “Per Aspera Ad Astra”. Odbędzie się on w formule 3 weekendowej w poniższych datach:

  • Spotkanie I: 05-07.01.2018 r. w Nysie;
  • Spotkanie II: 09-11.02.2018 r. w Kotlinie Kłodzkiej;
  • Spotkanie III: 09-11.03.2018 r. w Nysie.

Zgłoszenia na kurs odbywają się do 12 grudnia 2017 roku. Polega na wypełnieniu oraz dostarczeniu drogą elektroniczną karty kwalifikacyjnej, która znajduje się w Regulaminie Kursu. Zgłoszenia należy wysłać na adres mailowy: zkk.zrodlo@gmail.com.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kursie!

Regulamin Kursu Przewodnikowskiego Per Aspera Ad Astra + Karta Zgłoszeniowa