Nocodziennik wędrowniczy!

Drodzy wędrownicy!
Kadra Hufca Nysa pragnie zaprosić wszystkich wędrowników oraz osoby w wieku wędrowniczym na pierwszoroczny „Nocodziennik Wędrowniczy”. Między zajęciami, grami i warsztatami poruszymy następujące tematy:
-czym jest wędrownictwo?
-czym jest kodeks wędrowniczy?
– jaka powinna być próba wędrownicza?
-jak rozpisać próbę na naramiennik wędrowniczy?
-jak wprowadzić próbę wędrowniczą w swojej drużynie?
-oraz wiele wiele innych
Program pełny atrakcji i niespodzianek, stworzony i ukierunkowany z myślą o wędrownikach na pewno was nie zawiedzie! Startujemy w sobotni wieczór 17-tego Lutego, a kończymy w niedzielne południe 18-tego Lutego w jednej z nyskich szkół. Zapraszamy pojedyncze osoby jak i całe drużyny- więc już teraz rezerwujcie sobie ten termin! Regulamin Nocodziennika i karta zgłoszeniowa w dokumencie poniżej!

Czuwaj!

Regulamin Nocodziennika Wędrowniczego