Biegaliśmy dla Rudego
W dniu 17 grudnia 2011 w masywie gór Opawskich odbyła się impreza \”Biegamy dla Rudego” , której celem było nagłośnienie potrzeby pomocy dla Macieja Stańczaka (Rudego) instruktora ZHP i HSR, Ratownika Medycznego, Alpinista, Czwarty Polak z tytułem \”Śnieżnej Pantery”, który podczas wyprawy na Makalu doznał poważnych odmrożeń, przez co musi przejść kosztowne leczenie. Więcej o […]

