Zuchy w gimnazjum
16 listopada 2011 roku zuchy z 7 NGZ \”Dzieci z Południa” z namiestnikiem zuchowym – phm. Marzeną Bandurską odwiedziły Gimnazjum nr 2 w Nysie. Na zaproszenie nauczycielek – pani Ewy Chojeckiej i Anity Warzecha-Trzęsimiech zuchy uczestniczyły w projekcie \”Bądź przedsiębiorczy i pomocny”. Wspólnie z harcerzami z I Szczepu Harcerskiego \”ŚWiT” przedstawili temat – Co to […]

