Zjazd zakończony, wybory dokonane
W minioną sobotę odbył się zjazd Hufca Nysa, podczas którego Komenda Hufca zdała relację ze swoich działań przez okres lat 3. Na zjeździe przedstawiono i zatwierdzono strategię na lata 2011-2015 oraz wybrano nowe Władze. W zjeździe uczestniczył Komendant Chorągwi hm. Artur Ośko. Komendantem Hufca ponownie został druh hm. Adam Mazguła. Gratulujemy! HO Przemysław Spaczek

