Zmiany w Prudniku!

Zgodnie z rozkazem Druhny Komendant L10/2019 z dnia 9 września tego roku nastąpiły duże zmiany na terenie Gminy Prudnik:

• Rozwiązaniu uległy: 2 Drużyna Harcerska “Sokoły”11 Prudnicka Drużyna Harcerska “Pomarańcze”11 Prudnicki Szczep Harcerski “Enigma” oraz Związek Drużyn Ziemi Prudnickiej.
  • W miejsce powyższych zostały powołane: Próbna Drużyna Harcerska “Fuzja”, oraz Związek Drużyn Ziemi Prudnickiej “Enigma”!
  • Ponad to rozkazem Komendantki L9/2019 z dnia 7 września tego roku 111 Prudnicka Drużyna Starszoharcerska “Fantasmagoria” stała się 111 Prudnicką Drużyną Wędrowniczą Fantasmagoria”!

W związku z połączeniem się obydwóch środowisk nastąpiły również zmiany kadrowe:

• Drużynowym nowej drużyny harcerskiej został dotychczasowy drużynowy “Sokołów”: ćw. Jakub Świczewski;
  • Komendantką nowego Związku Drużyn została dotychczasowa komendantka Szczepu: pwd. Wiktoria Rola, natomiast jej zastępcą został dotychczasowy komendant ZDZP: phm. Grzegorz Nowacki!

Gratulujemy wszystkim nowych funkcji oraz życzymy powodzenia w samorealizowaniu się na tym nowym polu!

Aktualny skład jednostek wchodzących do Związku Drużyn Ziemi Prudnickiej “Enigma”:

• 1 Prudnicka Gromada Zuchowa “Akademia Pana Kleksa” – drużynowy dh. Rafał Petrykanin;
  • 6 Gromada Zuchowa “Przyjaciele Baltazara Gąbki” – drużynowa pwd. Ewelina Czarnecka;
  • Próbna Prudnicka Drużyna Harcerska “Fuzja” – drużynowy ćw. Jakub Świczewski;
  • 4 Grunwaldzka Harcerska Brygada Starsza – drużynowa pwd. Marta Skulska;
  • 111 Prudnicka Drużyna Wędrownicza “Fantasmagoria” – drużynowa dh. Weronika Łysek.